بروکر Things To Know Before You Buy

جهت ارسال مدارک هویتی باید یکی از مدارک زیر را انتخاب کرده و تصویر آن را ارسال کنید.

به همین دلیل آنها یکی از اولین انتخاب ها برای معامله گرانی هستند که معاملات روزانه انجام می دهند. با اینکه این بروکر یکی از بهترین بروکرهای فارکس در دنیا است ولی به افراد مقیم ایران خدمات نمیدهد.

متاسفانه من نمی تونم پیشنهاد هیچ کارگزاری را بدهم، همانطور که گفتید برای ایرانی های ریسک وجود دارد و ما فقط در اینجا بهترین کارگزاری های فارکس در دنیا رو معرفی کردیم.

همانطور که قبلاً اشاره شد، بروکرهای فارکس دارای مجوز باید پول مشتریان خود را در حساب های بانکی مختلف و جدا از وجوه شرکت نگهدارند و علاوه بر این باید مرتباً مورد بازرسی و ممیزی قرار بگیرند.

کارگزاری های فارکس با نرخ اسپرد کم، مطمئناً محبوب هستند. اما باید کارگزاری های کمیسیون و رول اور/سواپ را نیز در نظر بگیرید.

اولویت های شخصی در اینجا سهم بزرگی دارند، زیرا بسیاری از پلت فرم های تجاری خدمات بسیار مشابهی را ارائه می‌دهند، اما ظاهر و تمایل آنها بسیار متفاوت است. آیا اولویت شما یک سیستم عامل تلفن همراه است، یا یک سیستم عامل تجارت تحت وب بر روی دسکتاپ؟

اطلاعات من را برای دفعه بعدی که می خواهم دیدگاه ارسال کنم در مرورگر ذخیره کن.

همانگونه که از دامین این بروکر هم می توان متوجه شد این شرکت بازارهای بسیار زیادی را پوشش می دهد و به همین دلیل نه تنها کارگزار فارکس است بلکه مرجعی برای تمام بازارهای آنلاین بین المللی نیز می باشد.

رضا محمدی در همراه بانک سپه : دانلود نسخه جدید برای اندروید و آیفون به همراه آموزش نصب

از نقاط قوت این شرکت می توان ماندگاری، انطباق پذیری و نوآوری در تکنولوژی اشاره کرد. امروز این بروکر فارکس ۸ شعبه در کشورهای مختلف دنیا دارد. برای آشنایی بیشتر با این بروکر پست کارگزاری آگاه سهام عدالت بررسی بروکر آلپاری را مطالعه نمایید.

شاید تا به حال با واژه کارگزار ناظر مواجه شده باشید. اما کارگزار ناظر کیست؟ و مهم ترین وظایف کارگزاری ناظر چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا در خصوص کارگزار ناظر در بورس صحبت کنیم. د ادامه با ما همراه باشید.

همچنین توجه کنید که مدارک هویتی حتما باید به صورت پشت و رو عکس گرفته شود.

وب مانی، پرفکت مانی، بیتکوین، ریالی، حواله بانکی بین المللی (امارات)، ویزا/مسترکارت

جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال ، فلزات از جمله طلا و نقره ، محصولات انرژی نفت و گاز ، کالاها ، شاخص ها و سهام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *